Vytvoříme pro vás úspěšné webové stránky.

​Zajistíme Vám tvorbu úspěšných webových stránek. Postaráme se o váš web od návrhu až po viditelnost ve vyhledávačích. S námi mate záruku, že vaše stránky budou fungovat podle vašich představ. Naše práce je nekonečná, neustále na webu pracujeme, zlepšujeme, analyzujeme chování uživatelů na webu a na základě toho Vám navrhneme zlepšení.

Tvorba webových stránek, Webdesign

Postaráme se Vám o všechno.

Nevíte si rady? Nemáte čas na řešení webových stránek? My se Vám o vše postaráme. Potřebujeme pouze základní informace a zbytek nechte na nás. Víme, jak je čas důležitý, vážíme si ho stejně jako Vy! Chceme, aby pro každého byly webové stránky efektivní. Uvědomujeme si, že web je v dnešní době téměř norma a jakmile nejste vidět ve vyhledávačích, tak o Vás nikdo neví.

Postup tvorby webových stránek

Nechceme, aby webové stránky sloužily pouze jako digitální vizitka. Chceme, aby vám webové stránky vydělávaly. Vždy se snažíme přinést klientům něco navíc. Webové stránky tvoříme nejmodernějším způsobem ať se jedná o programování nebo za použití redakčního systému.

Poznání potřeb
Stanovení cílů
Poznání cílových klientů
Analýza konkurence
Návrh struktury
Příprava obsahu
Rozložení stránek
Grafický návrh
Tvorba webových stránek
Vyhodnocení
Ladění chyb
1. Poznání potřeb + Stanovení cílů

Zjištění toho k čemu chcete, aby Vaše webové stránky sloužily je základ. Od toho se odvíjí i stanovení cílů, kterých chcete dosáhnout. Podle těchto dvou kroků jsme schopni si již udělat představu, jak budeme v tvorbě webových stránek pokračovat.

2. Poznání cílových klientů

Pro skvělý výsledek je opravdu třeba zacílit ty správné návštěvníky. Jakmile budeme vědět, kam míříme, tak budeme vědět i jaká slova použít. Klíčová slova jsou pro vyhledávače to nejdůležitější. Za použítí těch správných se budou Vaše stránky objevovat na vysokých pozicích při vyhledávání.

3. Analýza konkurence

Chceme, aby naši klienti byli vidět. Proto je třeba prozkoumat konkurenci, abychom našli slabé stránky a tím lépe zacílili Vaše zákazníky. Nejen proto můžeme zajistit výborný výsledek a Váš byznys na vysokých pozicích při vyhledávání.

4. Návrh struktury

Jakmile se vaši návštěvníci nebudou orientovat na webových stránkách, odejdou. Vždy se snažíme přemýšlet nejdříve jako návštěvník. Chceme, aby návštěník našel to, co hledá. Nikdo nechce mít míru opuštění po pár vteřinách.

5. Příprava obsahu

Kvalitní a zajímavý obsah je to, co lidé na internetu vyhledávají. Naši copywriteři si s psaním zajímavých textů ví rady a grafici Vám vytvoří stránku, na kterou se opravdu dá dívát.

6. Rozložení stránek

Díky tomuto kroku budeme vědět, na jaké stránce se co bude nacházet. Je důležité si každou stránku důsledně promyslet a vědět, jak bude působit na návštěvníky. Po tomto kroku jsme již schopni navrhnout celkový design webu.

7. Grafický návrh

V této fázi tvorby webových stránek Vám dokážeme odhalit přesnou cenu za webové stránky. Nyní zbývá pouze samotná výroba webových stránek a následné otestování a vyhodnocení webu.

8. Tvorba webových stránek

Webové stránky tvoříme primárně v HTML a CSS jazyku společně s programovacími jazyky JavaScript a PHP. Nebo mohou být vytvořeny pomocí redakčnímu systému WordPress, záleží na Vašem rozhodnutí. Při výrobě testujeme rychlost načtení stránek, funkčnost, správně měření statistik a mnoho dalšího.

9. Vyhodnocení + Ladění chyb

Naše práce nikdy nekončí. Pro naše klienty webové stránky neustále vylepšujeme. Chceme, aby na jejich stránkách bylo vždy použito to nejlepší. Toto je důležité i u optimalizace pro vyhledávače, je třeba neustále předhánět konkurenci. Výborný výsledek dokážeme zaručit vždy.

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, Filip Izaj, finanční poradce

doplusu.cz

Webová prezentace služeb finančního poradce Filipa Izaje.

Více

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, Úpravy Oblečení, Leo Baxiner

upravyobleceni.cz

Rekonstrukce starých webových stránek pro Úpravy Oblečení.

Více

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, U bílé kočky a černého psa

ubilekockyacernehopsa

Webové stránky pro nejchutnější kavárnu ve Žďáru nad Sázavou.

Více

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, Cukrárna U Borůvky

uboruvky.cz

Webové stránky pro rodinnou cukrárnu U Borůvky.

Více

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, Kavárna V Exilu

kavarnavexilu.cz

Webové stránky pro kavárnu V Exilu.

Více

Tvorba webových stránek, Webdesign, SEO, ProduseRomanesti

produseromanesti.cz

E-shop s potravinami a dalšími specialitami z Rumunska.

Více